Мэдээ

Өсвөр үеийн аймгийн аварга шалгаруулах хөнгөн атлетикийн тэмцээн

 Өсвөр үеийн аймгийн аварга шалгаруулах хөнгөн атлетикийн тэмцээн
Фото мэдээ
2022 оны 4 дүгээр сарын 23-24-ний өдрүүдэд Зэвсэгт хүчний 327-р ангийн биеийн тамирын талбайд амжилттай зохион байгуулагдлаа. Тэмцээнд 12 багийн 250 гаруй өсвөрийн тамирчид 4 насны ангиллаар 50 зай, төрөлд 74 багц медалийн төлөө хурд, хүч, тэсвэр, тэвчээрээ сорин өрсөлдөө.
Тэмцээний багийн дүнгээр:
Дунд нас
1-р байранд 664 оноогоор Ц.Гэрэлчимэг дасгалжуулагчтай 1-р сургууль
2-р байранд 510 оноогоор Л.Баяржаргал дасгалжуулагчтай 8-р сургууль
3-р байранд 361 оноогоор Б.Түмэнцэцэг дасгалжуулагчтай 5-р сургууль
Ахлах нас
1-р байранд 573 оноогоор Л.Баяржаргал дасгалжуулагчтай 8-р сургууль
2-р байранд 541 оноогоор Ц.Гэрэлчимэг дасгалжуулагчтай 1-р сургууль
3-р байранд 458 оноогоор Ц.Батбилэг дасгалжуулагчтай Шинэ хөгжил сургууль
Дунд нас. 10-11 нас
60м. Охид
1. Г.Анужин 8-р сургууль
2. Н.Аунужин Гурванзагал
3. М.Хулан Дашбалбар
Хөвгүүд
1. Н.Наран-эрдэнэ 1-р сургууль
2. Т.Мөнхдалай 8-р сургууль
3. М.Мөнхсүлд Булган
200 м Охид
1.О.Номинжин 8-р сургууль
2.Б.Хүслэн 1-р сургууль
3.М.Оюундарь 1-р сургууль
Хөвгүүд
1. Н.Наран-эрдэнэ 1-р сургууль
2. Мөнгөнсүх 1-р сургууль
3. Б.мөнхдөл 1-р сургууль
400 м.Охид
1.О.Номинжин 8-р сургууль
2.Б.Мишээл 8-р сургууль
3.Г.Ариунтунгалаг 1-р сургууль
Хөвгүүд
1. Б.Өсөхжаргал Дашбалбар
2. М.Бямбахүү Баянтүмэн
3. Б.Мөнгөнсүх 1-р сургууль
Уртын харайлт. Охид
1.М.Оюундарь 1-р сургууль
2.Э.Номин-Эрдэнэ 5-р сургууль
3.А.Цэлмүүн Хан-уул
Хөвгүүд
1. Г.Төгөлдөр 1-р сургууль
2. Н.Бодьгүн 5-р сургууль
3. Н.Нандиншигтгээ 5-р сургууль
Буухиа: 4х100м. Охид
1.8-р сургууль
2.Хан-уул цогцолбор сургууль
3.1-р сургууль
Хөвгүүд
1.1-р сургууль
2.1- р сургууль
3.Булган
Дунд нас. 12-13 нас
60м. Охид
1.Б.Мишээл 8-р сургууль
2.Г.Алунгоо 12-р сургууль
3.Г.Энхжин 8-р сургууль
Хөвгүүд
1. Б.Түвшинтөр Хан-уул сургууль
2. М.Өсөх-оргил 1-р сургууль
3. А.Мөнхжин 1-р сургууль
200м Охид
1.А.Энхтуяа 5-р сургууль
2.Н.Нарангоо 1-р сургууль
3.Г.Эмүжин 8-р сургууль
Хөвгүүд
1. А.Мөнхжин 1-р сургууль
2. Г.Билэгдэмбэрэл 8-р сургууль
3. С.Шинэбаяр 12-р сургууль
400м.Охид
1.Б.Баярдэлгэр 5-р сургууль
2.Б.Мишээл 8-р сургууль
3.Г.Ариунтунгалаг 1-р сургууль
Хөвгүүд
1. У.Хосбаяр Ш.хөгжил сургууль
2. Б.Түвшинтөр Хан-уул сургууль
3. Г.Билэгдэмбэрэл 8-р сургууль
800м.Охид
1.Г.Ариунтунгалаг 1-р сургууль
2.Б.Баярдэлгэр 5-р сургууль
3.С.Халиун 1-р сургууль
хөвгүүд
1. Н.Оргил 1-р сургууль
2. О.Төгөлдөр Гурванзагал
3. Б.Нарандэлгэр 12-р сургууль
Уртын харайлт. Охид
1.С.Маралмаа 12-р сургууль
2.С.Аминзаяа 12-р сургууль
3.Б.Мөнхжин 12-р сургууль
Хөвгүүд
1. Б.Тэмүүжин 12-р сургууль
2. Б.Нарандэлгэр 12-р сургууль
3. М.Буянтогтох Ш.хөгжил сургууль
Буухиа: 4х200м. Охид
1.5-р сургууль
2.8-р сургууль
3.12-р сургууль
Хөвгүүд
1.8-р сургууль
2.1-р сургууль
3.8-р сургууль
Ахлах нас
14-15 нас. 100м. охид
1.М.Бүжин 8-р сургууль
2.Г.Амина 1-р сургууль
3.С.Мөнхжаргал Flower
Хөвгүүд
1. А.Болд-эрдэнэ 1-р сургууль
2. Г.Мөнх-ирээдүй 8-р сургууль
3. Г.Төгсбилэгт 1-р сургууль
200м Охид
1.М.Бүжин 8-р сургууль
2.Б.Анударь 1-р сургууль
3.Г.Нямсарнай 8-р сургууль
Хөвгүүд
1. Д.Болд-эрдэнэ 1-р сургууль
2. Б.Зөнбилэг 1-р сургууль
3. Г.Билэгжаргал 12-р сургууль
400м. Охид
1.Б.Анударь 5-р сургууль
2.Э.Мичидмаа Хан-уул сургууль
3.Г.Халиун 8-р сургууль
Хөвгүүд
1. Б.Зөнбилэг 1-р сургууль
2. П.Идэрсайхан Дашбалбар
3. Б.Дөлгөөн 5-р сургууль
800м.охид
1.Э.Мөнхзул 8-р сургууль
2.Г.Халиун 8-р сургууль
3.Б.Батцэцэг Дашбалбар
Хөвгүүд
1. Г.Аригун Хан-уул сургууль
2. С.Идэрхүү 5-р сургууль
3. Х.Чингүн Баян-уул
1500м.охид
1.Х.Номин Ш.хөгжил сургууль
2.Б.Анужин 8-р сургууль
3.Э.Ганцэцэг Гурванзагал
Хөвгүүд
1. Х.Чингүн Баян-уул
2. С.Идэрхүү 5-р сургууль
3. Х.Хишигбаяр Хан-уул
Уртын харайлт: Охид
1.Г.Амина 1-р сургууль
2.Н.Нандин-эрдэн 5-р сургууль
3.Н.Номин-эрдэнэ Хан-уул сургууль
Хөвгүүд
1. Э.Энхтүвшин 5-р сургууль
2. Г.Мөнх-ирээдүй 8-р сургууль
3. Б.Өлзийхүү Гурванзагал
Буухиа: 4х200м. Охид
1.5-р сургууль
2.8-р сургууль
3.1-р сургууль
Хөвгүүд
1.1-р сургууль
2.5-р сургууль
3.8-р сургууль
16-17 нас. 100м. Охид
1.Б.Оюунзул 5-р сургууль
2.2. Г.Амина 1-р сургууль
3. С.Мөнхжаргал Flower
Хөвгүүд
1. А.Болд-эрдэнэ 1-р сургууль
2. Г.Мөнх-ирээдүй 8-р сургууль
3. Г.Төгсбилэгт 1-р сургууль
400м: Охид
1.Б.Анударь 5-р сургууль
2.Э.Мичидмаа Хан-уул сургууль
3.Г.Халиун 8-р сургууль
Хөвгүүд
1. Б.Зөнбилэг 1-р сургууль
2. П.Идэрсайхан Дашбалбар
3. Б.Дөлгөөн 5-р сургууль
800м: Охид
1.Э.Мөнхзул 8-р сургууль
2.Г.Халиун 8-р сургууль
3.Б.Батцэцэг Дашбалбар
Хөвгүүд
1. Г.Аригун Хан-уул сургууль
2. С.Идэрхүү 5-р сургууль
3. Х.Чингүн Баян-уул
1500м.охид
4.Х.Номин Ш.хөгжил сургууль
5.Б.Анужин 8-р сургууль
6.Э.Ганцэцэг Гурванзагал
Хөвгүүд
1. Х.Чингүн Баян-уул
2. С.Идэрхүү 5-р сургууль
3. Х.Хишигбаяр Хан-уул
Уртын харайлт. охид
1.Г.Амина 1-р сургууль
2.Н.Нандин-эрдэн 5-р сургууль
3.Н.Номин-эрдэнэ Хан-уул сургууль
Хөвгүүд
1. Э.Энхтүвшин 5-р сургууль
2. Г.Мөнх-ирээдүй 8-р сургууль
3. Б.Өлзийхүү Гурванзагал
Буухиа: 4х200м. Охид
3.5-р сургууль
4.8-р сургууль
1-р сургууль
Хөвгүүд
1.1-р сургууль
2.5-р сургууль
3. 8-р сургууль

Хавсралт зураг


Хуцаалцах:

Холбоотой мэдээлэл

Сэтгэгдэл бичих

АНХААРУУЛГА:
Та системд нэвтэрч орсоноор сэтгэгдэл бичих болон үнэлгээ өгөх боломжтой болно.